O nas - Diamentowy Blask Auto Detaling Toruń


Design Nominees
CSS Light Web Gallery
CSS Reel
Auto Detailing Torun

Witamy Państwa na naszej stronie

Diamentowy Blask to oferta pielęgnacji samochodów

skierowana dla klientów oczekujących najwyżej jakości usług przy zastosowaniu produktów wyłącznie z wysokiej,
a często też ekskluzywnej półki.


Diamentowy Blask stworzony został jako ekskluzywny dział usług Fabryki Blasku, uzupełniający naszą ofertę ekonomiczną usług EKOBLASK – opierającej się na myjni parowej działającej w Toruniu. 
Usługi świadczone w ramach Diamentowego Blasku to zaawansowane zabiegi rewitalizująco-konserwujące, najwyższa jakość zastosowanych środków i urządzeń, staranność i dokładność wykonania, wykorzystywanie zaawansowanych technologicznie produktów pielęgnacyjnych i zabezpieczających wszystkie elementy samochodu. Nasze usługi mają na celu utrzymanie w najlepszej kondycji Państwa samochodów lub przywrócenie ich do takiego stanu poprzez zabiegi rewitalizujące.
 Realizowane zlecenia wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem, co każdorazowo przekłada się na wspaniałe efekty podjętych działań.


Rozwijając naszą ofertę bazujemy na zdobytym doświadczeniu w przeciągu ponad już pięcioletniej działalności w świadczeniu usług profesjonalnej autokosmetyki.
Pragniemy stale się rozwijać i podążać z rozwojem technologicznym,
by móc cały czas oferować Państwu najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.
W tym celu przyjęliśmy zasadę obiektywnego najlepszego wyboru produktów, dlatego też nie łączymy się z żadnym producentem na wyłączność stosowania tylko jego produktów. Dzięki temu możemy selekcjonować śrdoki i wybierać tylko najlepsze oferowane pozycje,
po testach i porównaniach, tak aby uzyskiwać najlepsze
i doskonałe rezultaty!


W ofercie Diamentowego Blasku znajdują się następujące usługi:


 
  • renowacja i zabezpieczanie reflektorów
  • hydrofobizacja szyb
  • kompleksowy auto detailing
  • kompleksowe zabezpieczanie nowych aut
  • regularna pielęgnacja zabezpieczonych pojazdów
    dedykowanymi preparatami

Zapraszamy do zapoznania się ze zgromadzonymi na stronie informacjami.
Pozwolą one Państwu lepiej zrozumieć czym jest detailing i profesjonalna kosmetyka aut oraz co odróżnia nas od zwykłych myjni ręcznych, punktów autokosmetyki, a także detalierów po krótkim szkoleniu.
Profesjonalny Auto Detailing to skrupulatne działania poparte doświadczeniem, wiedzą i pasją, którą pielęgnuje się latami.
Jesteśmy w stanie sprostać Państwa wysokim wymaganiom, gdyż sami również takie sobie stawiamy w codziennej pracy dążąc do perfekcji.

Serdecznie zapraszamy!

Copyright 2017 Diamentowy Blask Auto Detaling. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykorzystuje pliki cookies.