O nas - Diamentowy Blask Auto Detaling Toruń

Auto Detaling

Witamy Państwa na naszej stronie

Diamentowy Blask to oferta pielęgnacji samochodów

skierowana dla klientów oczekujących najwyżej jakości usług przy zastosowaniu produktów wyłącznie z wysokiej,
a często też ekskluzywnej półki.


Diamentowy Blask stworzony został jako ekskluzywny dział usług Fabryki Blasku, uzupełniający naszą ofertę ekonomiczną usług EKOBLASK – opierającej się na myjni parowej działającej w Toruniu. 
Usługi świadczone w ramach Diamentowego Blasku to zaawansowane zabiegi rewitalizująco-konserwujące, najwyższa jakość zastosowanych środków i urządzeń, staranność i dokładność wykonania, wykorzystywanie zaawansowanych technologicznie produktów pielęgnacyjnych i zabezpieczających wszystkie elementy samochodu. Nasze usługi mają na celu utrzymanie w najlepszej kondycji Państwa samochodów lub przywrócenie ich do takiego stanu poprzez zabiegi rewitalizujące.
 Realizowane zlecenia wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem, co każdorazowo przekłada się na wspaniałe efekty podjętych działań.


Rozwijając naszą ofertę bazujemy na zdobytym doświadczeniu w przeciągu ponad już pięcioletniej działalności w świadczeniu usług profesjonalnej autokosmetyki.
Pragniemy stale się rozwijać i podążać z rozwojem technologicznym,
by móc cały czas oferować Państwu najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.
W tym celu przyjęliśmy zasadę obiektywnego najlepszego wyboru produktów, dlatego też nie łączymy się z żadnym producentem na wyłączność stosowania tylko jego produktów. Dzięki temu możemy selekcjonować śrdoki i wybierać tylko najlepsze oferowane pozycje,
po testach i porównaniach, tak aby uzyskiwać najlepsze
i doskonałe rezultaty!


W ofercie Diamentowego Blasku znajdują się następujące usługi:


 
  • renowacja i zabezpieczanie reflektorów
  • hydrofobizacja szyb
  • kompleksowy auto detailing
  • kompleksowe zabezpieczanie nowych aut
  • regularna pielęgnacja zabezpieczonych pojazdów
    dedykowanymi preparatami

Zapraszamy do zapoznania się ze zgromadzonymi na stronie informacjami.
Pozwolą one Państwu lepiej zrozumieć czym jest detailing i profesjonalna kosmetyka aut oraz co odróżnia nas od zwykłych myjni ręcznych, punktów autokosmetyki, a także detalierów po krótkim szkoleniu.
Profesjonalny Auto Detailing to skrupulatne działania poparte doświadczeniem, wiedzą i pasją, którą pielęgnuje się latami.
Jesteśmy w stanie sprostać Państwa wysokim wymaganiom, gdyż sami również takie sobie stawiamy w codziennej pracy dążąc do perfekcji.

Serdecznie zapraszamy!

Copyright 2022 Diamentowy Blask Auto Detaling. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykorzystuje pliki cookies.